28 بهمن 1397
En | 

آزادسازي 29 هكتار از اراضي چشمه توتي بعد از 28 سال

تاریخ انتشار: يکشنبه 10 تير 1397|   بازدید: 221 |  print

                                                            مدير املاك و حقوقي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان:
واگذاري 6700 قطعه زمين جهت تامين مسكن اقشار ويژه/آزادسازي 29 هكتار از اراضي چشمه توتي بعد از 28 سال
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان، حسين سالاري مقدم مدير املاك وحقوقي اين اداره كل در تشريح اقدامات انجام شده طي چند سال اخير گفت: 6700 قطعه زمين با مساحت تقريبي 928 هكتار از اراضي مورد نياز در محدوده و حريم شهرهاي سراسر استان جهت تأمين مسكن اقشار ويژه(خانواده معزز شهدا، ايثارگران و جانبازان) ،واحدهاي تجاري،خدماتي تا زمين هاي مورد نياز مصلي،دانشگاه ها و مؤسسات آموزشي و نيز صنايع ،كارگاهها ،شهرك هاي صنعتي،مجتمع هاي توليدي،فضاي سبز و پارك جنگلي،گورستان و ...واگذار گرديده است.
وي اظهار داشت: تاكنون 390 دادنامه مبني بر رفع تصرف،خلع يد و تثبيت مالكيت دولت در جهت دفاع از حقوق دولت اخذگرديده و 194 مورد اجراي حكم رفع تصرف از اراضي دولتي انجام شده است.
سالاري مقدم درخصوص اخذ سند و تثبيت مالكيت دولت بر اراضي گفت: اسناد بيش از 2300 هكتار از اراضي دولتي واقع در حريم و محدوده شهرها در سطح استان در طول سه سال گذشته دريافت و مالكيت دولت تثبيت و بيش از 4800 صورتمجلس تفكيكي مربوط به اراضي و واحدهاي مسكوني ساخته شده در سطح استان اخذ گرديده است.
مدير املاك وحقوقي اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان افزود: بيش از 15000 سند تك برگي اراضي دولتي در حريم و محدوده شهرها در سطح استان تهيه و حدود 15000 قطعه از منابع سازمان ملي زمين و مسكن بازشماري و پرونده خواني و تعداد بيش از 2500 قطعه زمين و واحد مسكوني در سطح استان انتقال سند انجام شده است.
سالاري مقدم از مهمترين اقدامات انجام شده بعد از 28 سال انتظار را، آزادسازي 29 هكتار از اراضي منطقه چشمه توتي اصفهان دانست و گفت: پس از 28 سال 29 هكتار از اراضي واقع در چشمه توتي اصفهان آزادسازي و اراضي به تعاوني هاي 8 گانه كه در اين منطقه داراي قرارداد بوده تحويل شد كه انتظار مي رود تا مسكن حدود 2000 خانوار اين تعاوني ها تامين گردد. 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد