28 بهمن 1397
En | 

احداث پروژه هاي تجاري- خدماتي در سايتهاي مسكن مهر استان اصفهان بصورت مشاركتي

تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397|   بازدید: 154 |  print

                          احداث پروژه هاي تجاري- خدماتي در سايتهاي مسكن مهر استان اصفهان بصورت مشاركتي
تعريف طرح هاي گردشگري- تفريحي و سرمايه گذاري در شهرستانهاي خوش آب و هواي استان در راستاي رونق صنعت گردشگري و دعوت از سرمايه گذاران فعال در اين بخش.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان، ايمان طاهر مدير مسكن و ساختمان اداره كل راه وشهرسازي در راستاي خدمات روبنايي مسكن مهر و جهت رفاه ساكنان مسكن مهر گفت : اين اداره كل اقدام به تعريف پروژه هاي تجاري و خدماتي به صورت پيماني و مشاركتي در سايت مسكن مهر شهرستانها نموده كه اين موارد در دست طراحي، اجرا و واگذاري مي باشد.
طاهر افزود : پروژه تجاري – خدماتي مسكن مهر نايين به صورت پيمانكاري آغاز و هم اكنون آماده بهره برداري است، و پروژه تجاري – خدماتي مسكن مهر گلپايگان نيز در قالب پروژه هاي مشاركتي فراخوان عمومي گرديده و هم اكنون در مرحله طراحي است .
مدير مسكن و ساختمان اداره كل راه و شهرسازي در خصوص برنامه هاي آتي اين مديريت در راستاي خدمات روبنايي و طراحي، اجرا و واگذاري پروژه هاي مشاركتي و پيمانكاري در ديگر شهرستانها اظهار داشت : در جهت تسهيل دسترسي به خدمات براي ساكنان مسكن مهر شاهين شهر نيز پروژه اي تجاري – خدماتي در دوطبقه و با زيربناي حدود 3200 متر مربع طراحي گرديده كه در مرحله اخذ پروانه بوده و در سال جاري در قالب پروژه هاي مشاركتي به مرحله اجرا در مي آيد .
همچنين در سايت مسكن مهر كاشان نيز پروژه اي دو طبقه با زيربناي حدود 1900 متر مربع و با كاربري تجاري – خدماتي طراحي گرديده كه در مرحله انجام مراحل مناقصه مي باشد و در تابستان سال جاري به مرحله اجرا در مي آيد .
سيد مسعود ميريان رئيس اداره بررسي طرح هاي مسكن اداره كل راه وشهرسازي استان نيز در اين باره گفت : در راستاي رونق صنعت گردشگري اين اداره اقدام به تعريف طرح هاي گردشگري- تفريحي و سرمايه گذاري در شهرستانهاي خوش آب و هواي استان نموده كه جهت اجراي پروژه هاي گردشگري از سرمايه گذاران فعال در اين بخش دعوت بعمل مي آيد . 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد