31 ارديبهشت 1398
En | 
اعلام آمادگي تهاتر زمين جهت تملك كارخانه نوين شهرضا

اعلام آمادگي تهاتر زمين جهت تملك كارخانه نوين شهرضا

تاریخ انتشار: 1397/07/08|   بازدید: 89 |  print

   جزئيات بررسي مسائل شهرضا در حوزه شهري و املاك/ اعلام آمادگي تهاتر زمين جهت تملك كارخانه نوين شهرضا
پيگيري زمان ابلاغ طرح جامع شهرضا، خدمات آماده سازي و سهم 10% شهرداري،تقليل حد نصاب تفكيك و توافقات انجام شده در سنوات قبل از جمله مسائل مطروحه در نشست با مسئولين شهرضا بود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه و شهرسازي استان اصفهان، در جلسه بررسي مشكلات و چالش هاي شهرستان شهرضا كه با حضور حجت اله غلامي مدير كل راه و شهرسازي ،علي اصغر ذاكري مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري اصفهان،رفيعي نژاد فرماندار شهرستان شهرضا ، شهردار و جمعي از مسئولين شهرستان در سالن جلسات اداره كل راه وشهرسازي برگزار شد، مسائل و مشكلات و چالش هاي شهرستان در حوزه شهري و املاك مطرح و مورد بررسي قرار گرفت .
از جمله مسائل مطرح شده، پيگيري زمان ابلاغ طرح جامع شهرضا، خدمات آماده سازي و سهم 10% شهرداري،تقليل حد نصاب تفكيك و توافقات انجام شده در سنوات قبل بود.
حجت اله غلامي مدير كل راه و شهرسازي اصفهان در خصوص طرح جامع شهرضا و مسائل و مشكلات پيش آمده در اين رابطه گفت: تمامي اسناد طرح جامع شهرضا آماده و پيگيري مي شود تا ظرف حداكثر يكماه آينده ابلاغ گردد. حد نصاب تفكيك نيز به 180 تا 250 متر مربع تعديل يافته است.
بابت سهم 10% شهرداري نيز مقرر شد تا 50 پلاك زمين ظرف دو ماه آينده با اعلام شهرداري به شهرداري تحويل شود.
وي افزود: ما سعي داريم تا به صورت آزمايشي جلسات كميته كار كميسيون ماده 5 را در شهرستانها برگزار كنيم تا در صورت موفقيت منبعد اين جلسات كارشناسي در شهرستان مربوطه انجام شوند .
غلامي در راستاي آماده سازي سايتهاي مسكن مهر شهرضا گفت: تاكنون 68 شهر در استان بحث آماده سازي سايتهاي مسكن مهرشان به شهرداري ها تحويل شده كه با انجام كار كارشناسي و همكاري شهرداري شهرضا در اين زمينه بحث آماده سازي سايت مسكن مهر اين شهر نيز با تهاتر زمين، يارانه و تحويل قير تحويل خواهد شد.
مديركل راه وشهرسازي با اشاره به كارخانه نوين شهرضا به عنوان يكي از كارخانجات تاريخي استان و لزوم بهسازي، نوسازي و حفظ آن بيان داشت: درصورت توافق با مالكين فعلي و با تهاتر زمين از محل تجاري هاي واقع در بهترين نقاط شهر اصفهان در راستاي بازآفريني شهري حاضر به تملك اين كارخانه هستيم.


 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد