31 ارديبهشت 1398
En | 
         هم اکنون، برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان در استان اصفهان

هم اکنون، برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان در استان اصفهان

تاریخ انتشار: 1397/07/12|   بازدید: 148 |  print

                                              هم اکنون، برگزاری انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان در استان اصفهان
         نتایج هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان اصفهان تا فردا اعلام خواهد شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، انتخابات سازمانهای نظام مهندسی هر سه سال یکبار در کشور برگزار می شود که در استان اصفهان با بیش از 30 هزار نفر عضو هم اکنون در 9 حوزه انتخابی در حال انجام است.
ایمان طاهر معاون مسکن و بازآفرینی اداره کل راه وشهرسازی استان و عضو هیات نظارت بر انتخابات در این باره گفت: تعداد کاندیداهای این دوره از انتخابات 73 نفر بوده اند که 58 نفر احراز صلاحیت شده ، 10 نفر عدم احراز و 5 نفر انصراف داده اند.
وی خاطر نشان ساخت: در حال حاضر علاوه بر کلان شهر اصفهان 8 حوزه انتخابی در شهرهای داران، گلپایگان، کاشان، خمینی شهر، نجف آباد، شهرضا، بهارستان و شاهین شهر انتخابات از ساعت 8 صبح امروز آغاز و تا ساعت 16 انجام خواهد شد.
این عضو هیات نظارت بر انتخابات از اعضای سازمان نظام مهندسی خواست تا اعطای رای خود را به ساعات پایانی موکول ننمایند و هرچه سریعتر به به حوزه های انتخابی اخذ رای مراجعه نمایند.
در ادامه امیر زاغیان عضو و نماینده ویژه رییس هیات نظارت بر این انتخابات گفت: با توجه به اخذ رای به صورت دستی، نتایج انتخابات تا پایان امروز 12 مهرماه و یا نهایت تا ساعات اولیه فردا اعلام و افراد کاندید در صورت اعتراض به نتایج تا 5 روز فرصت دارند تا اعتراضات خود را به هیات نظارت اعلام و هیات نظارت نیز تا یکهفته با بررسی موارد، نتایج را به معترضین اعلام می نماید.
زاغیان افزود : بر اساس برنامه ریزی زمانبندی شده، نهایت تا 29 مهرماه اعتبار نامه افرادی که انتخاب شده اند و دارای بیشترین آراء بوده اند تحویل خواهد شد.
وی در خصوص تعداد اعضای مورد نیاز جهت هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان گفت: در استان 15 نفر اعضای هیات مدیره مورد نیاز است که از این تعداد 6 نفر عمران، 3 نفر معماری، 2 نفر مکانیک، 1 نفر برق، 1 نفر شهرسازی ، 1 نفر نقشه برداری و 1 نفر در رشته ترافیک خواهند بود که با توجه به عدم وجود کاندید در رشته ترافیک از کسانی که در رشته عمران ونقشه برداری بعد از اعضای انتخابی اصلی، بیشترین رای را اخذ نموده باشند به عنوان منتخب ترافیک معرفی می شوند.

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد