29 اسفند 1397
En | 

طي 4 سال پياپي، كسب رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي توسط اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان

تاریخ انتشار: دوشنبه 23 مهر 1397|   بازدید: 172 |  print

             طي 4 سال پياپي، كسب رتبه برتر در جشنواره شهيد رجايي توسط اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان
طي برگزاري آئيني، از مديران و كارمندان نمونه اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان و 2 نفر از کارمندان منتخب در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي تجليل شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، حجت اله غلامي مديركل راه وشهرسازي استان با توجه به كسب رتبه برتر اداره كل در شاخص هاي اختصاصي جشنواره شهيد رجايي از مديران و كارمندان نمونه و منتخب جشنواره تجليل نمود.
وي با توجه به شرايط حاكم اقتصادي در كشور و كمبود اعتبارات عمراني و تخصيص چند درصدي اين اعتبارات، اقدامات انجام شده در حوزه راه وشهرسازي را مطلوب دانست و گفت: اين اقدامات تنها با تلاش و همياري همه همكاران مجموعه راه وشهرسازي در استان ميسر گرديده و اتفاقات ويژه اي كه در حوزه راه وشهرسازي در استان افتاده و منتج به نتيجه شده، توانسته ايم طي 4 سال پياپي در جشنواره شهيد رجايي در شاخص هاي اختصاصي بالاترين رتبه را از آن خود كنيم .
غلامي تجليل از كارمندان نمونه را تجليل از مجموعه همكاران راه وشهرسازي در استان دانست و گفت: تقدير امروز به منزله قدرداني از زحمات خانواده بزرگ راه وشهرسازي در استان است و با تلاش و همكاري و همياري همه همكاران در مجموعه توانستيم به اين افتخار دست يابيم.
وي با اشاره به اقدامات انجام شده در مجموعه طي سالهاي اخير گفت: يكي از هدف گذاري ها در بخش راهسازي اتصال مركز استان با مراكز شهرستانها با احداث باند دوم بوده كه خوشبختانه اين اتفاق افتاده و در بخش آزاد راهي نيز دو آزادراه شرق و غرب استان را به عنوان دو مسير حركتي در راستاي كريدور شمال – جنوب و شرقي – غربي پيگيري نموده كه فاز اول آن تا پايان سال جاري افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد.
در بخش مسكن نيز با توجه به اينكه استان اصفهان دومين استان كشور در احداث واحدهاي مسكن مهر بوده ، توانسته ايم اكثر سايتهاي مسكن مهر را با تهاتر امكانات مختلف به شهرداري ها واگذار نماييم و به پايان رسانيم.
در بخش شهرسازينيز، طرح جامع 107 شهر استان تمام و 97 شهر ابلاغ و باقيمانده آن نيز توسط شورايعالي شهرسازي و معماري در حال بررسي است و به زودي ابلاغ خواهد شد.
در اين حوزه، برنامه فرايند طرح جامع كلان شهر اصفهان با رويكرد جديد نيز در شورايعالي مصوب و شوراي راهبردي آن مشخص و اعلان عمومي شده كه با مشاركت ذي نفعان و مردم تهيه خواهد شد .
مديركل راه وشهرسازي اشاره اي به اقدامات انجام شده در حوزه املاك و حقوقي و رفع تصرف از اراضي دولتي داشت و با توجه به اقدامات شاخص انجام شده در بخش نظام مهندسي و مقررات ملي، نحوه برگزاري انتخابات اخير هيات مديره سازمان نظام مهندسي را در استان مطلوب ارزيابي كرد.
گفتني است در پايان از مديران و كارمندان نمونه راه وشهرسازي استان، منتخب در بيست و يكمين جشنواره شهيد رجايي تجليل شد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد