26 خرداد 1398
En | 
رويكرد اين اداره كل كمك به شهرداري هاي كوچك در جهت ايجاد جنب و جوش در شهرها و بهبود سكونت در اين مناطق است

رويكرد اين اداره كل كمك به شهرداري هاي كوچك در جهت ايجاد جنب و جوش در شهرها و بهبود سكونت در اين مناطق است

تاریخ انتشار: 1397/10/16|   بازدید: 138 |  print

                                                               سرپرست اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان؛
رويكرد اين اداره كل كمك به شهرداري هاي كوچك در جهت ايجاد جنب و جوش در شهرها و بهبود سكونت در اين مناطق است
حميدرضا اميرخاني طي سفر يكروزه به دو شهرستان نجف آباد و تيران و كرون ضمن بررسي مسائل و مشكلات حوزه راه وشهرسازي ، كمك به شهرداري هاي ضعيف و كوچك در جهت ايجاد جنب و جوش در اين شهرها و بهبود سكونت در اين مناطق را از جمله اهداف اين اداره كل در سطح استان عنوان كرد .
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي اصفهان، با حضور حميدرضا اميرخاني سرپرست اداره كل راه و شهرسازي اصفهان و دكتر ابوالفضل ابوترابي نماينده شهرستان نجف آباد و تيران و كرون در مجلس شوراي اسلامي و فرمانداران اين دو شهرستان در محل فرمانداري ، مسائل و مشكلات شهرستان هاي نجف آباد و تيران كرون در حوزه راه و شهرسازي مورد بررسي قرار گرفت .
حميد رضا اميرخاني سرپرست اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان طي سفر يكروزه به اين دو شهرستان، در اين رابطه گفت : آنچه رويكرد اداره راه و شهرسازي است كمك به شهرداري هاي ضعيف و كوچك در جهت ايجاد جنب و جوش در اين شهرها و بهبود سكونت در اين مناطق است .
در نشست فرمانداري نجف آباد، طرح هادي روستاي نهضت آباد و موضوع الحاق 15.5 هكتار الحاق به محدوده اين طرح جهت احداث باغ و ويلا مطرح و مورد بررسي قرار گرفت .
در ادامه در جلسه اي كه در فرمانداري تيران و كرون تشكيل گرديد 27 مورد از مسائل اين شهرستان كه شامل بررسي اجراي روكش آسفالت باند دوم تيران- سامان ، باند دوم محور سه راهي سد به چادگان ، مطالعات محور روستايي قلعه موسي خان به هوره و محور روستاي آبپونه به قلعه حوض در حوزه راه و چندين مورد تغيير كاربري اراضي در حوزه شهرسازي دردستور كار جلسه مورد بررسي قرار گرفت .
حميد رضا اميرخاني در خصوص مسايل حوزه راه شهرستان تيران و كرون گفت : كل موافقتنامه محورباند دوم تيران - سامان 45 كيلومتر است كه 27.5 كيلومتر آن در استان اصفهان واقع شده و از اين مقدار دو كيلومتر ساخته شده و 7 كيلومتر در دست اجرا است و تاكنون 25 ميليارد ريال صرف زيرسازي و 33 ميليارد ريال صرف روكش آسفالت شده كه در صورت مساعد بودن شرايط آب وهوا، عمليات روكش آسفالت اين مسير انجام مي شود.
اين مقام مسئول در خصوص محور باند دوم سه راهي سد به چادگان و نياز به اعتبار 200 ميليارد ريالي جهت تكميل گفت : طول كل اين محور به طول 20 كيلومتر است كه 9 كيلومتر آن در حوزه تيران قرار دارد و در اين مسير 7 پل در محور تعريض و مطالعات طراحي و اوليه آن در حال انجام است كه ميزان اعتبار مورد نياز براي انجام اين پروژه 200 ميليارد ريال مي باشد .

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد