31 مرداد 1398
En | 
شهرستانها، اصلي ترين پروژه و محرك توسعه را جهت بازآفريني معرفي كنند

شهرستانها، اصلي ترين پروژه و محرك توسعه را جهت بازآفريني معرفي كنند

تاریخ انتشار: 1397/10/19|   بازدید: 182 |  print

                                                                    رييس اداره هماهنگي ستاد بازآفريني شهري اصفهان گفت؛
                                   شهرستانها، اصلي ترين پروژه و محرك توسعه را جهت بازآفريني معرفي كنند
امير زاغيان در جلسه ستاد بازآفريني شهرستان شاهين شهر و ميمه ضمن اعلام در راس بودن مردم در اين هرم گفت: بايد پروژه هايي تعريف شود كه در اولويت شهرستان براي بازآفريني باشد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، جلسه ستاد بازآفريني شهرستان شاهين شهر و ميمه به رياست فرماندار شهرستان و با حضور رييس اداره هماهنگي ستاد بازآفريني شهري اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان و بخشداران و شهرداران شهرستان ،ريس شوراي اسلامي شاهين شهر و روساي تعدادي از دستگاه هاي خدمات رسان به منظور تشكيل كارگروه هاي ۸ گانه و پيگيري و تصويب طرح هاي بازآفريني شهري در شهر هاي گز، گرگاب، ميمه، وزوان، لايبيد و شاهين شهر در محل فرمانداري شهرستان برگزار گرديد.
در اين نشست، محلات هدف بازآفريني با اولويت مورد بررسي قرار گرفتند كه با توجه به تصويب محلات هدف بازآفريني چهار شهر در كميسيون ماده 5 استان، محله محمودآباد در شهر گز، محله ذوالفقار در شهر گرگاب، محله قيوم از شهر ميمه و محله حاجي آباد در شاهين شهر به عنوان اولويت بازآفريني معرفي و مورد تصويب قرار گرفت و دو شهر وزوان و لايبيد نيز عليرغم نداشتن مصوبه كميسيون ماده 5 محلات خود را معرفي نمودند تا در صورت تصويب محلات هدف در دستوركار قرار گيرند.
امير زاغيان رييس اداره هماهنگي ستاد بازآفريني شهري اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان در اين جلسه عنوان نمود: پروژه هاي معرفي شده جهت بازآفريني، اصلي ترين پروژه و محرك توسعه باشند و با توجه به در راس بودن مردم در اين هرم بايد پروژه هايي تعريف شود كه اولويت شهرستان براي بازآفريني باشد و براي مردم حائز اهميت.

وي بيان داشت: اقدامات بازآفريني فقط كالبدي نيست، بلكه مسايل اجتماعي ،سياسي ، بهداشتي و اقداماتي از قبيل ايجاد روشنايي، روكش آسفالت، احداث ورزشگاه و درمانگاه و ... را در بر مي گيرد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد