31 مرداد 1398
En | 
افتتاح واحدهای مسکونی خیر ساز غدیر کاشان / کلنگ فاز یک مجموعه 1000 واحدی خیر سازبر زمین خورد

افتتاح واحدهای مسکونی خیر ساز غدیر کاشان / کلنگ فاز یک مجموعه 1000 واحدی خیر سازبر زمین خورد

تاریخ انتشار: 1397/11/13|   بازدید: 43 |  print

                                                                      با حضور وزیر راه وشهرسازی در کاشان انجام شد؛
افتتاح واحدهای مسکونی خیر ساز غدیر کاشان / کلنگ فاز یک مجموعه 1000 واحدی خیر سازبر زمین خورد
وزیر راه وشهرسازی: انجام کار خیر از جنس باقیات الصالحات است که در این دنیا کاشته و در مزرعه آخرت برداشت می شود و باید نهضتی در کشور به پا شود تا محرومیت ریشه کن گردد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، محمد اسلامی در ادامه سفر خود به کاشان ضمن افتتاح واحدهای مسکونی خیر ساز، کلنگ احداث 238 واحد مسکونی خیر ساز از مجموعه 1000 واحدی را بر زمین زد.
وزیر راه وشهرسازی در این باره گفت: انجام کار خیر از جنس باقیات الصالحات است که در این دنیا کاشته و در مزرعه آخرت برداشت می شود.
وی افزود: اقدام جهت خانه دار کردن مردم کاری ستودنی است و باید این تفکر در جهت فقرزدایی و محرومیت زدایی نهادینه گردد.
اسلامی در حمایت مجموعه وزارتخانه و دستگاههای اجرایی از خیرین ابراز داشت: وظیفه اصلی ما و دستگاههای اجرایی تسهیل گری در کارهای خیرین است تا فعالیت های اجرایی خود را با قوت و قدرت پیش برند.
این مقام مسئول در دولت تدبیر و امید بیان داشت: با اهتمامی که در دولت تدبیر و امید است و با تاکیدات ریاست جمهوری، برنامه ما شتاب دهی به امر تولید مسکن است به گونه ای که بتوان ضمن تعادل بخشی به عرضه و تقاضای مسکن، مسکن را برای جامعه هدف خود که اقشار متوسط و کم درآمد هستند تامین و عملیاتی کنیم. مهم نقش مردم و خیرین است که بتوان برای این قشر از جامعه کار را با شتاب دنبال نمود کما اینکه امروز با حضور خیرین مسکن ساز شاهد به افتتاح رسیدن واحد های مسکونی خیر ساز و احداث 50 واحد مسکونی برای جامعه نابینا و کم بینای شهر کاشان بودیم.
وزیر راه وشهرسازی با ابراز امیدواری از گسترش این تفکر در کل کشور گفت: لازم است تا این شیوه و تفکر در همه شهرها در دستور کار قرار گیرد و نهضتی در کشور به پا شود تا در راستای محرومیت زدایی اقدام گردد و ما هم به موجب قانون و ساماندهی مسکن وظیفه داریم تا در تخصیص و واگذاری زمین در این راستا اقدام و شهرداری ها و نظام مهندسی نیز در ارائه پروانه های ساختمانی بدون دریافت هزینه و اقدامات مهندسی ساز آن قدم بردارند.
وی در ادامه وجود محرومین در جامعه را زیبنده جامعه اسلامی ندانست و اظهار داشت: لازم است تا با کمک مردم و البته خیرین در حوزه های مختلف اقدامی انقلابی در جهت رفع محرومیت زدایی در کشور انجام شود .
گفتنی است کلنگ احداث 238 واحد مسکونی از مجموعه 1000 واحدی خیر ساز به دست وزیر راه وشهرسازی و مسئولین استانی و محلی بر زمین خورد.

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد