31 مرداد 1398
En | 
بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي گردشگري نطنز به عنوان شهري فاخر در استان/

بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي گردشگري نطنز به عنوان شهري فاخر در استان/

تاریخ انتشار: 1397/11/13|   بازدید: 128 |  print


بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي گردشگري نطنز به عنوان شهري فاخر در استان/ نقش مهم خيرين مسكن ساز و راه‌ساز برای تكميل پروژه‌های نيمه تمام
وزير راه و شهرسازی ضمن سفر به استان اصفهان در بازديد از شهر نطنز گفت: خوشبختانه در شهرستان نطنز پتانسيل سرمايه‌گذاری به صورت بالقوه ای وجود دارد و بايد بالفعل شوند.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازي استان اصفهان، محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي در حاشيه شورای اداری شهرستان نطنز که با حضور غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، امیر خانی مدیرکل راه وشهرسازی و فرماندار و شهرداران شهرهای بادرود، خالدآباد، طرقرود و نطنز در محل فرمانداری نطنز برگزار شد، با اشاره به اهميت آن شهرستان گفت: شهرستان نطنز يكي از شهرستان‌های تاريخی و با ارزش استان اصفهان است كه شهره جهانی دارد و یکی از شهرهای فاخر استان به شمار می رود.
وزير راه و شهرسازی با تاكيد بر بهره‌مندی از ظرفيت‌های شهرستان نطنز در موضوع گردشگری يادآور شد: نظنز جزو شهرهای زيارتی و سياحتی به شمار می‌رود و بايد از ظرفيت‌های موجود در آن استفاده بهينه‌تری شود.
اسلامی در ادامه به دستاوردهای سفر خود به استان پرداخت و گفت: سرعت دادن به پروژه‌های نيمه تمامی كه مشمول زمان شده‌اند از اهم اهداف سفر بود كه خوشبختانه برای آنها تصميماتی گرفته شد.
عضو كابينه دولت دوازدهم افزود: در حال حاضر خيرين مسكن‌ساز و راه‌ساز نقش ارزنده‌ای در استان ايفا كرده‌اند كه اميدواريم اين نقش و مشاركت‌های مردمی پررنگ‌تر شود.
وی گفت: خوشبختانه در شهرستان‌های كاشان، نطنز و آران و بيدگل خيرين راه‌ساز و مسكن ساز نقش ارزنده‌ای داشتند و اينها نشان دهنده اين مطلب است كه پتانسيل سرمايه‌گذاری به صورت بالقوه در استان وجود دارد و بايد فرصت‌ها را غنيمت شمرد و آنها را بالفعل کرد.
اسلامی روند تكميل مسكن مهر استان را مناسب ارزيابی كرد و افزود: تنها آماده سازی سایت مسكن مهر نطنز باقی مانده است كه مقرر شده تكميل زيرساخت‌های اين پروژه به شهرداری تحويل شود و خدمات شهری برای آن تعداد مسكن مهر باقی‌مانده تامين شود.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد