31 مرداد 1398
En | 
با وجود پتانسيل هايي همچون كوير مرنجاب مشكل اشتغال حل شدني است

با وجود پتانسيل هايي همچون كوير مرنجاب مشكل اشتغال حل شدني است

تاریخ انتشار: 1397/11/15|   بازدید: 79 |  print

                                                             با حضور وزير راه وشهرسازي در شهرستان آران وبيدگل؛
حداكثر استفاده از منابع موجود براي شتاب دهي به پروژه ها/ با وجود پتانسيل هايي همچون كوير مرنجاب مشكل اشتغال حل شدني است
در جريان سفر وزير راه وشهرسازي به استان اصفهان و حضور در شهرستان آران وبيدگل مراسم تجليل از خيرين راهساز و مسكن ساز در محل فرمانداري آران وبيدگل برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، محمد اسلامي وزير راه وشهرسازي با حضور در شهرستان آران وبيدگل و شركت در نشستي كه با حضور سيد جواد ساداتي نژاد نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي، حجت اله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري، حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي استان و تني چند از مسئولين استاني و شهرستاني برگزار شد گفت: لازم است تا همه مسئولان براي خدمت گذاري بي منت به مردم، عزم جزم نموده و مشكلات موجود را رفع نمايند.
مقام عالي وزارت راه وشهرسازي بيان داشت: در انجام و تكميل پروژه ها بايد اولويت بندي نمود و با انجام كارهاي مشاركتي و با حداكثر استفاده از منابع موجود به پروژه ها شتاب بيشتري دهيم.
وي افزود: با وجود پتانسيل هايي همچون كوير مرنجاب و با انجام كارهاي خلاقانه و تعريف طرح در حاشيه اتوبان و احداث جاده گردشگري در منطقه مي توان باعث اشتغال و ايجاد كسب و كار براي مردم شد و مشكل اشتغال در منطقه را حل كرد.
حجت اله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اصفهان در ابتداي اين نشست گفت: استان اصفهان به لحاظ موقعيت جغرافيايي خاص خود و قرارگيري در مركز كشور و با وجود 11500 كيلومتر راه و عبور كريدورهاي شمالي- جنوبي و شرقي- غربي از اهميت ويژه اي برخوردار است كه اين اهميت مزيد بر علت شده و نگاه ويژه مسئولين را مي طلبد.
وي اظهار داشت: براي ايام دهه فجر انقلاب اسلامي در استان اصفهان 1462 پروژه با اعتباري بالغ بر 2502 ميليارد تومان به بهره برداري خواهد رسيد كه از اين تعداد 40 پروژه شاخص در بخش هاي صنعتي، كشاورزي، گردشگري و توليدي تعريف شده كه به افتتاح خواهد رسيد.
گفتني است در اين نشست با حضور وزير راه وشهرسازي از خيرين راهساز و مسكن ساز دو شهرستان كاشان و آران وبيدگل تجليل بعمل آمد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد