31 ارديبهشت 1398
En | 
   افتتاح 15 كيلومتر جاده علويجه به سمت پليس راه اصفهان – تهران

افتتاح 15 كيلومتر جاده علويجه به سمت پليس راه اصفهان – تهران

تاریخ انتشار: 1397/12/21|   بازدید: 87 |  print

                                              افتتاح 15 كيلومتر جاده علويجه به سمت پليس راه اصفهان – تهران
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان يكي از محورهاي پرحادثه در سطح استان محور پليس راه اصفهان – تهران به سمت علويجه بود كه همواره يكي از اولويت هاي اداره كل راه وشهرسازي جهت تامين ايمني مسير بوده و اين مسير 39 كيلومتري با داشتن شرايط خطرناك و پر تصادف با پيگيري هاي مستمر سرانجام چهارخطه شد.
عباس رضايي استاندار اصفهان صبح روز گذشته با سفر به شهرستان نجف آباد همراه با حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي و تني چند از مسئولين استاني و محلي 15 كيلومتر اين مسير را افتتاح نمود.
حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي استان در حاشيه برگزاري افتتاح اين مسير گفت: تكميل چهارخطه محور علويجه به سمت پليس راه همواره يكي از دغدغه ها و از جمله اولويت هاي اين اداره كل جهت رفع نقاط پرحادثه بوده كه خوشبختانه امروز 15 كيلومتر اين مسير با اعتباري بالغ بر حدود 120 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد و اميد است تا بتوان در راستاي ايمن سازي تمامي محورهاي استان اقدامات شايسته اي انجام پذيرد .
گفتني است اين محور بطول 39 كيلومتر است كه 23 كيلومتر آن قبلا به بهره برداري رسيده و يك كيلومتر باقيمانده نيز با توجه به نياز به احداث 2 دهانه پل 45 متري بر روي آزاد راه مورچه خورت – نجف آباد و با تامين اعتبار 42 ميليارد ريال در نيمه اول سال آتي به بهره برداري خواهد رسيد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد