31 ارديبهشت 1398
En | 
نشست صميمي مدیرکل با فرزندان شاهد اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان

نشست صميمي مدیرکل با فرزندان شاهد اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان

تاریخ انتشار: 1397/12/23|   بازدید: 170 |  print

                                           نشست صميمي مدیر کل با فرزندان شاهد اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، به مناسبت گراميداشت 22 اسفندماه روز بزرگداشت مقام شامخ شهدا، نشستي صميمي بين فرزندان شاهد شاغل در اداره كل راه وشهرسازي و مسئولين اين اداره كل برگزار شد.
در اين نشست كه با حضور حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي و مسئولين ادارات ستادي در محل راه وشهرسازي استان اصفهان انجام شد ضمن اداي احترام به شهداي ايران اسلامي از 21 نفر از فرزندان شاهد شاغل در اين اداره كل با اهداي لوح سپاس قدرداني شد.
حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي استان ضمن گراميداشت ياد وخاطرشهداي هشت سال دفاع مقدس وجود فرزندان شهيد در مجموعه راه وشهرسازي را منشاء خير و بركت براي اين مجموعه دانست و گفت: هر يك از فرزندان شهدا موتور محركه اي محسوب مي شوند كه افراد از آن ها به عنوان الگو استفاده مي كنند.
وي خطاب به فرزندان شاهد بيان داشت: وجود شما در اين اداره كل منشاء خير و بركت است واميدواريم بتوانيم دين خود را به شهدا ادا نموده ومسير آن ها را ادامه دهيم .
نظرپور معاون توسعه مديريت و منابع اداره كل نيز در ادامه وجود فرزندان شاهد در مجموعه راه وشهرسازي را به عنوان وزنه اي دانست كه در تمامي حوزه هاي مختلف اداره كل به بهترين نحو فعاليت نموده و چراغ راهي هستند براي كليه همكاران براي رسيدن به اهداف مقدس نظام اسلامي.

مهدي منصوري مشاور مديركل و رييس اداره فناوري اطلاعات راه وشهرسازي به عنوان يكي از فرزندان شاهد شاغل در اداره كل در ابتدا با ارائه گزارشي از اقدامات انجام شده توسط فرزندان شاهد، اصفهان را يكي از استانهاي شهيد پرور كشور عنوان كرد كه در تمامي مراحل و مناطق جنگي و در دفاع از ايران اسلامي پيش قدم بوده اند و فرزند شهيد بودن را افتخاري دانست كه براي رسيدن به اهداف شهدا از هرگونه اقدامي مضايغه نخواهند كرد.

گفتني است در اين نشست فرزندان شاهد ضمن بيان خاطراتي از شهدا ، خواسته ها و دغدغه هاي خود را با مسئولين مطرح نمودند.


 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد