31 ارديبهشت 1398
En | 
رفع تصرف از 97 مورد اراضي ملي و دولتي به ارزش 663 ميليارد ريال طي سال 97

رفع تصرف از 97 مورد اراضي ملي و دولتي به ارزش 663 ميليارد ريال طي سال 97

تاریخ انتشار: 1397/12/23|   بازدید: 128 |  print

                                                                    مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان خبر داد؛
رفع تصرف از 97 مورد اراضي ملي و دولتي به ارزش 663 ميليارد ريال طي سال 97 / آماده باش يگان حفاظت از اراضي اداره كل راه وشهرسازي استان در ايام تعطيلات نوروزي در سراسر استان
حميدرضا اميرخاني ضمن ارائه گزارشي از ميزان رفع تصرفات اراضي ملي و دولتي توسط يگان حفاظت از اراضي اين اداره كل خواستار اقدامات پيشگيرانه به منظور جلوگيري از تصرفات احتمالي در ايام نوروز 98 شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، حميدرضا اميرخاني مديركل راه وشهرسازي استان با ارائه گزارشي از رفع تصرفات اراضي دولتي طي سال 97 و احكام اجرايي در اين خصوص گفت: اداره كل راه وشهرسازي در سال 97 تاكنون نسبت به تعداد 68 فقره اجراي احكام، خلع يد و قلع و قمع به متراژ 518 هزار و 593 مترمربع به ارزش حدود 480 ميليارد ريال نموده است.
اميرخاني در راستاي حفظ حقوق بيت‌المال در اراضي دولتي و رفع تصرفات فوري اين اراضي ملي بيان داشت: طي سالجاري تعداد 97 فقره زمين به متراژ 437 هزار مترمربع و به ارزش حدود 663 ميليارد ريال با همت حوزه املاك و حقوقي اين اداره كل و هوشياري عوامل يگان حفاظت از اراضي سازمان ملي زمين و مسكن در استان رفع تصرف فوري شده است.
مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان با توجه به فرارسيدن ايام نوروز و مساعد بودن شرايط براي افراد سودجو و فرصت طلب به منظور تجاوز به اراضي ملي و دولتي و تصرف در آنها خواستار اقدامات پيشگيرانه در خصوص تصرفات اراضي ملي و دولتي در ايام نوروز شد.
وي گفت: در ايام تعطيلات نوروز روزانه 21 اكيپ در كل شهرستانهاي تابعه اقدام به گشت زني و 3 اكيپ از استان نيز هر روزه به كليه شهرستان ها جهت كنترل و نظارت بر عملكرد گشت ها اعزام مي گردند.
در مجموع، همه روزه از تاريخ 28 اسفندماه سال 97 تا 17 فروردين ماه سال 98 تعداد 24 اكيپ در سطح استان جهت پيشگيري از تصرفات اراضي ملي و جلوگيري از اقدامات احتمالي متصرفين اقدام به گشت زني مي نمايند.

گفتني است اين اراضي عمدتا در شهرستانهاي كاشان، لنجان، آران وبيدگل، فريدن، بوئين ومياندشت، نجف آباد، خوانسار، مباركه ، اردستان، دهاقان، نطنز، گلپايگان، شهرضا، سميرم، نجف آباد، شاهين شهر و ميمه، نيك آباد و كوهپايه، اصفهان، نائين، خوروبيابانك و فريدونشهر رفع تصرف گرديده است.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد