سه شنبه، 13 خرداد 1399
En | 
     بازدید و بررسي جز به جز پروژه هاي راه و شهرسازي شهرستان سميرم

بازدید و بررسي جز به جز پروژه هاي راه و شهرسازي شهرستان سميرم

تاریخ انتشار: 1398/02/14|   بازدید: 76 |  print

                                                بازدید و بررسي جز به جز پروژه هاي راه و شهرسازي شهرستان سميرم
در سفر يك روزه حميدرضا اميرخاني مدير كل راه وشهرسازي استان به همراه دكتر اصغر سليمي نماينده مردم سميرم در مجلس شوراي اسلامي و ساير مسئولين شهرستان ، از غالب پروژه هاي در دست ساخت و يا مطالعه راه هاي روستايي و نيز بخش مسكن و بازآفريني شهري سميرم بازديد شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه و شهرسازي استان اصفهاندر اين سفر كه به منظور بررسي مسائل و مشكلات موجود بر سر اجراي پروژه ها به ويژه راه هاي روستايي شهرستان سميرم انجام شد از 20 پروژه بازديد به عمل آمد و براي اجرايي شدن و يا تعيين تكليف آنها اتخاذ تصميم شد.
حميدرضا اميرخاني مديركل راه و شهرسازي استان اصفهان در رابطه با پروژه هاي بازديد شده شهرستان سميرم گفت : محور آغداش-اسلام آباد به طول 4 كيلومتر و مبلغ قرارداد 11 ميليارد ريال ، محور دولت قرين به طول 3.5 كيلومتر با مبلغ قرارداد 12 ميليارد ريال و محور شهيد-دژكرد به طول 15 كيلومتر و مبلغ قرارداد 40 ميليارد ريال مراحل مقدماتي و زيرسازي آن انجام گرفته و بعد از تهيه قير مورد نياز آن اسفالت آن تكميل مي گردد.
وي ادامه داد : محور زمان كهريز-خسرو شيرين به طول 5.5 كيلومتر و مبلغ قرار داد 21 ميليارد ريال، خاكبرداري و بستر سازي آن انجام شده و مابقي عمليات به زودي آغاز مي گردد.
اميرخاني افزود : محور گرموك –همنجان به طول 1.5 كيلومتر در حال انعقاد قراردادي به مبلغ 22 ميليارد ريال است كه به محض ابلاغ قرار داد آن عمليات اجرايي آغاز خواهد شد و تعريض باند دوم محور سه راهي مروك-مهرگرد به طول 10كيلومتر نيز، نقشه هاي 1.5 كيلومتر از آن تهيه شده و در صورت آزاد سازي به زودي عمليات خاكي بخشي از اين محور آغاز خواهد شد و محورهاي خفر-سرباز و گود تپه نيز در حال مطالعه هستند.
مديركل راه و شهرسازي در خصوص محور قدمگاه نيز ادامه داد: محور قدگاه در صورت احداث فاصله مركز بخش پادنا به مركز شهرستان را 30 كيلومتر نزديك مي كند اين محور از نظر زمين شناسي و توپوگرافي موقعيت مناسبي دارد و مطالعات و قرار داد نقشه برداري آن انجام شده و اميدوار هستيم بعد از مصوب شدن طرح، راه گشايي و اجراي عمليات آن آغاز گردد.
گفتني است در ادامه از محور حنا ، بافت سيل زده كوشك قلعه واحد هاي مسكن مهر آبشار سميرم كه در سه طبقه و با مشاركت بانك صادرات ساخته شده و تعدادي از واحدها جهت واگذاري به خانوارهاي دو معلولي نيز بازديد شد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد