سه شنبه، 13 خرداد 1399
En | 
اختصاص يك ميليارد تومان جهت رفع معارض در محور اصفهان – اردستان

اختصاص يك ميليارد تومان جهت رفع معارض در محور اصفهان – اردستان

تاریخ انتشار: 1398/02/15|   بازدید: 98 |  print

                                                                 توسط راه وشهرسازي استان اصفهان تخصيص يافت؛
                          اختصاص يك ميليارد تومان جهت رفع معارض در محور اصفهان – اردستان

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، در جريان بازديد حجت اله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري اصفهان به شهرستان اردستان كه با حضور عباس صالحي معاون مهندسي و ساخت اداره كل راه وشهرسازي و معاونين شركت آب و فاضلاب استان از پروژه احداث باند دوم اصفهان به اردستان انجام شد تصميمات مهمي جهت رفع مشكلات احداث اين پروژه اتخاذ گرديد.

عباس صالحي معاون مهندسي و ساخت اداره كل راه وشهرسازي استان در اين باره گفت: از روستاي ديزلو به سمت اردستان با توجه به وجود معارض به ويژه لوله هاي انتقال آب با فشار بالا بايستي تدابيري انديشيده مي شد كه امروز با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري مقرر شد تا با مشاركت آب و فاضلاب اين مهم به سرانجام برسد.

وي در ادامه افزود: تصميم بر آن شد تا اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال از جانب راه وشهرسازي استان جهت تهيه لوله انتقال آب اختصاص و اجراي پروژه نيز توسط اداره آب و فاضلاب انجام پذيرد .

گفتني است اين محور با توجه به وجود قوس خطرناك در مسير از جمله نقاط پرحادثه اي بوده كه رفع آن در اولويت هاي راهسازي استان بوده كه 8 كيلومتر آن به مرحله بيس رسيده و آماده آسفالت و 3 كيلومتر با رفع مشكلات انتقال آب نيز با سرعت در حال انجام و تكميل خواهد شد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد