چهارشنبه، 14 خرداد 1399
En | 
  رفتارهاي نادرست با طبيعت عاملي بر افزايش مخاطرات طبيعي

رفتارهاي نادرست با طبيعت عاملي بر افزايش مخاطرات طبيعي

تاریخ انتشار: 1398/02/21|   بازدید: 53 |  print

                                                                          در جلسه هماهنگي شوراي مديريت بحران استان مطرح شد؛
                                             رفتارهاي نادرست با طبيعت عاملي بر افزايش مخاطرات طبيعي
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، در جلسه هماهنگي شوراي مديريت بحران استان كه به رياست منصور شيشه فروش مديركل مديريت بحران استانداري و با حضور كليه اعضا و دستگاههاي خدمت رسان برگزار شد داشتن رفتارهاي نامناسب با طبيعت از جمله عوامل بروز خطرات طبيعي همچون سيل، زلزله ، نشست و فرونشست زمين عنوان شد.
در اين جلسه كه با حضور اساتيد و صاحبنظران دانشگاهي در محل اداره كل راه وشهرسازي استان برگزار گرديد بر ضرورت انجام مطالعات زمين شناسي مهندسي و آزمايشهاي ژئوتكنيك در تمامي پروژه ها تاكيد شد.
شيشه فروش مديركل مديريت بحران استانداري اصفهان با اعلام جمع بندي اين جلسه بيان داشت: خوشبختانه طرح خطرپذيري استان تهيه و مخاطرات احتمالي مشخص و اقدامات بايسته به دستگاهها اعلام شده و لازم است تا تمامي دستگاهها به مخاطرات حساس باشند و با كمك اساتيد دانشگاهي نسبت به رفع مشكلات اقدام نمايند.
وي اظهار داشت: توجه به مقوله پيشگيري بسيار حائز اهميت است و در موارد بحران بايد از وقوع حوادث احتمالي پيشگيري گردد تا در زمان وقوع بحران با كمترين آسيب ها مواجه باشيم .
سيد حسين خادم زاده رئيس اداره مديريت بحران اداره كل راه وشهرسازي نيز در حاشيه برگزاري اين جلسه گزارشي از كميته تخصصي و نشست ها و فرونشست ها در سطح استان ارائه نمود و با بررسي موارد خواست تا راهكارهاي لازم توسط دستگاههاي مربوطه ارائه و از وقوع حوادث احتمالي جلوگيري گردد.

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد