| 18 تير 1399
En | 
      انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

تاریخ انتشار: 1398/02/28|   بازدید: 328 |  print

                                                  انتصاب رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان درجلسه ای که با حضور مهندس حمید رضا امیرخانی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، مهندس مالکی معاون مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی و تنی چند از سایر مسئولان برگزار شد انتصاب رئیس حراست این اداره کل انجام شد.
در ابتدای این نشست امیرخانی با خرسندی از تعامل خوب حراست با مجموعه اداره کل گفت : حراست جزء بدنه این مجموعه است که بازوی اجرایی و نظارتی مدیریت می باشد و تعامل بین نیروهای این اداره را در راستای بهبود کارها دانست و بر همدلی و رفاقت بین همکاران بیش از پیش تاکید کرد .
مهندس مالکی معاون هماهنگی امور استان ها و توابع مرکز حراست وزارت راه و شهرسازی با تشریح وظایف حاکمیتی و گسترده وزارتخانه گفت : در سطح وزارتخانه باید به طرف کارآمدی پیش برویم و در این راستا نیاز به تقویت مدیریت و همگرایی بیشتر است .
از دیگر بخش های صحبت معاون مرکز حراست راه و شهرسازی تاکید بر استفاده از حد ظرفیت ها به ویژه توجه به نیروی انسانی بود که می توان از طریق نظام شایسته سالاری به این مهم رسید.
وی افزود : افزایش مهارتها و تصحیح خطا ها موضوع مهمی است و حراست در انجام این امور جایگاه مهم و ویژه ای دارد.
مالکی ادامه داد: انتظارات از حراست ها در مجموعه راه و شهرسازی ، کم کردن مراجعه ارباب رجوع به ادارات ، آموزش ، و نیز کم کردن نارضایتی ها نسبت به مجموعه است .
گفتنی است در این مراسم با قرائت متن حکم دکتر حسینی رئیس مرکز حراست ، عبدالحسین پارسایی راد به سمت رئیس حراست اداره کل راه و شهرسازی استان منصوب و از خدمات مهندس محبی در سمت جانشین حراست تجلیل شد.
 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد