28 دي 1398
En | 
حل مشكل نيازمندي هاي مسكن و خدمات شهر خور در قالب اصلاح طرح تفصيلي پيشنهادي

حل مشكل نيازمندي هاي مسكن و خدمات شهر خور در قالب اصلاح طرح تفصيلي پيشنهادي

تاریخ انتشار: 1398/03/27|   بازدید: 124 |  print

                حل مشكل نيازمندي هاي مسكن و خدمات شهر خور در قالب اصلاح طرح تفصيلي پيشنهادي
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان در جلسه كميسيون ماده 5 استان كه به رياست حجت الله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري و با حضور حميدرضا اميرخاني مديركل راه و شهرسازي استان اصفهان و ديگر اعضا برگزار شد طرح تفصيلي پيشنهادي شهر خور مورد بررسي قرار گرفت.
حجت اله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري در خصوص طرح تفصيلي شهر خور گفت : در بازديدي كه به اتفاق استاندار از شهر خور به عمل آمد مشكلات مردم اين شهر در حوزه نيازمندي هاي مسكوني و خدماتي مورد بررسي قرار گرفت و اميد است كه اين مشكلات در قالب طرح تفصيلي شهر خور قابل حل باشد .
وي افزود : به لحاظ اينكه بخش عمده اي از اراضي شهر خور متعلق به شهرداري بوده و در دوره هاي گذشته در قالب مزايده و فراخوان به بخش خصوصي واگذار شده و بر روي اين اراضي طرح خاصي نمي توان قرارداد .
غلامي ادامه داد : در اين رابطه تا آنجايي كه ممكن باشد ، با اصلاح محدوده پيشنهادي طرح تفصيلي و يا در قالب الحاق به محدوده شهر مشكل مردم شهر خور در حوزه خدمات و مسكن حل خواهد شد .
گفتني است طرح تفصيلي پيشنهادي شهر خور پس از برگزاري 13 جلسه كميته فني به مرحله بررسي در كميسيون ماده پنج رسيده است و در اين جلسه پيشنهادات شبكه معابر و مغايرت هاي آن با طرح جامع و همچنين پيشنهادات كاربري هاي آموزشي ، ورزشي ، فرهنگي ، درماني و گردشگري و مغايرت هاي آن با طرح جامع مطرح شد و مورد بررسي قرار گرفت .

 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد