28 دي 1398
En | 
    نشست هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان برگزار شد

نشست هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1398/04/13|   بازدید: 102 |  print

                                                                          با حضور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور؛
                                                                         نشست هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان برگزار شد
در این نشست بر هم افزایی و همفکری دستگاههای زیر مجموعه در استان به منظور آگاهی از فعالیت ها و برنامه ها جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف تاکید شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه وشهرسازی استان اصفهان، حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور طی سفر یکروزه به اصفهان و با همراهی حمیدرضا امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان و تنی چند از مسئولین محلی ضمن بازدید از شهر جدید بهارستان در جلسه شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی استان حضور یافت.
طاهرخانی در این نشست که با حضور مدیران کل و عامل زیرمجموعه وزارت راه وشهرسازی در استان اصفهان برگزار شد گفت: همفکری و هم افزایی بین دستگاههای زیر مجموعه وزارت راه وشهرسازی در استان باعث پیشبرد اهداف در استان خواهد شد که برگزاری این جلسات مورد تاکید مقام وزارتی است .
وی افزود: در مجموعه گسترده وزارت راه وشهرسازی که زیرساخت های توسعه در آن دنبال می شود آگاهی نسبت به فعالیت ها و ظرفیت های یکدیگر بسیار حائز اهمیت است و باعث پیشبرد برنامه ها در استان می گردد و انتظار است تا جلسات هماهنگی امور راه وشهرسازی در استان به طور مستمر برگزار گردد.
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور تسریع در احداث قطار بین شهرهای جدید استان با مرکز استان را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: این اقدامات نیازمند منابع مالی است تا بتوان تجهیزات الکتریکی و تجهیزات ایستگاهها را همزمان با احداث زیرسازی دنبال نمود .
امیرخانی مدیرکل راه وشهرسازی استان نیز در این نشست ضمن پیگیری سیاست های دولت و وزارتخانه در مجموعه دستگاههای راه وشهرسازی در استان با ارائه پیشنهاداتی در زمینه حمل ونقل ریلی بیان داشت: لازم است تا به منظور ایجاد حمل و نقلی آسان و روان بتوان برنامه هایی را تدوین نمود تا ضمن برقراری اتصال بین قطار سریع السیر اصفهان – تهران به متروی شهر اصفهان در ایستگاه کاوه، فرودگاه اصفهان نیز با احداث محور تشریفاتی از طریق ریل به مرکز شهر در ایستگاه لاله متصل گردد تا مسافران بدون دغدغه و راحت به مرکز متصل گردند.
گفتنی است در این نشست مدیرکل هواشناسی از میزان و مرکز ریزگردهای ایجاد شده در استان، فرماندهی پلیس راه از میزان تصادفات ، مدیران عامل شرکت عمران شهرهای فولاد شهر، بهارستان و مجلسی از مسائل واحد های مسکن مهر و راهکارهایی جهت رفع مشکلات موجود و نحوه و میزان پیشرفت قطار حومه ای شهرهای یاد شده ، مدیران کل راه آهن و فرودگاه نیز در خصوص پروژه توسعه فرودگاه و قطار حومه ای استان به ارائه گزارش پرداختند .
معاون وزیر راه وشهرسازی طی این سفر یکروزه ضمن بازدید از کارگاه روند ساخت ریل بتنی شهر بهارستان با تعدادی از انبوه سازان بخش مسکن نیز دیدار نمود.

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد