28 دي 1398
En | 
صراحت در اعلام نظرات كارگروه جهت تعيين تكليف مردم

صراحت در اعلام نظرات كارگروه جهت تعيين تكليف مردم

تاریخ انتشار: 1398/08/13|   بازدید: 60 |  print

در جلسه كميسيون ماده 5 اين هفته استان اصفهان مطرح شد؛
صراحت در اعلام نظرات كارگروه جهت تعيين تكليف مردم/بررسي طرح تفصيلي شهر گوگد
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان، در جلسه كميسيون ماده 5 استان كه به رياست حجت الله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري و با حضور حميدرضا اميرخاني مديركل راه و شهرسازي استان اصفهان و ديگر اعضا برگزار شد طرح تفصيلي شهر گوگد شهرستان گلپايگان مورد بررسي قرار گرفت.
طرح جامع اين شهر در سال 89 ابلاغ شده و قرار داد طرح تفصيلي آن در سال 95 منعقد گرديده است.
حجت الله غلامي معاون هماهنگي امور عمراني در طي اين جلسه گفت : لازم است تا پتانسيل هاي شهر گوگد شناسايي و متناسب با ظرفيت هاي موجود اقداماتي در جهت پيشرفت شهر به لحاظ اقتصادي انجام پذيرد.
همچنين در اين جلسه 9 مورد از موارد اصلاح،تعيين و دقيق سازي خط بدنه،تقليل ويا تعريض عرض گذر، درخواست افزايش ارتفاع ،حذف و يا اضافه كردن گذر وتغيير كاربري مربوط به شهر فريدونشهر نيز مورد بررسي قرار گرفت.
سپس جلسه كارگروه تخصصي زيربنايي، توسعه روستايي ، عشايري ، شهري و آمايش سرزمين و محيط زيست استان با حضور كليه اعضا از دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد كه معاون هماهنگي امور عمراني استانداري در ابتداي جلسه از اعضا خواست تا ضمن حساسيت به موراد مطروحه، موضوعاتي كه به جمع بندي نمي رسد و يا مخالفت مي شود به صراحت اعلام گردد تا مردم تكليف خود را بدانند و از طرفي با پاسخ صريح به درخواست هاي منفي اجازه طرح مجدد داده نشود.


 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد