28 دي 1398
En | 
هدف گذاري اداره كل راه شهرسازي استان اصفهان بر تصميم گيري و مديريت داده محور است

هدف گذاري اداره كل راه شهرسازي استان اصفهان بر تصميم گيري و مديريت داده محور است

تاریخ انتشار: 1398/08/13|   بازدید: 65 |  print

هدف گذاري اداره كل راه شهرسازي استان اصفهان بر تصميم گيري و مديريت داده محور است
برگزاري نمايشگاه كامپيوتر ، اتوماسيون اداري، مخابرات و استارتاپ در نمايشگاه بين المللي اصفهان و حضور پر رنگ راه وشهرسازي استان در اين نمايشگاه.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، حميدرضا اميرخاني مديركل و رئيس كارگروه توسعه خدمات الكترونيكي اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان از بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي اتوكام (كامپيوتر و اتوماسيون اداري، مخابرات و استارتاپ) در نمايشگاه هاي بين المللي اصفهان بازديد كرد.
اميرخاني ضمن حضور درغرفه اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان در پاويون دولت الكترونيك پس از بازديد از آخرين دستاوردهاي خدمات الكترونيك اداره كل در سه دسته G4G (دولت به دولت) G4B (دولت به پيمانكاران) و G4C (دولت به شهروندان) افزود در سازمان هاي امروزي تصميم گيري مبتني بر داده يا همان مديريت داده محور است.
وي سامانه جامع آمار و اطلاعات مديريتي (داشبورد مديريتي) كه مراحل طراحي آن به پايان رسيده وبزودي مورد استفاده قرار مي گيرد را به عنوان سامانه اي كه در نوع خود در سطح وزارت راه و شهرسازي و چه در سطح دستگاه هاي اجرايي استان اصفهان كم نظير است خواند و هدف از پياده سازي اين سامانه را مديريت داده محور و رسيدن به آمار، گزارش هاي تحليلي برخط بهره مندي از اطلاعات سامانه هاي اداره كل راه و شهرسازي استان اصفهان عنوان كرد.
گفتني است غرفه دولت الكترونيك اداره كل راه و شهرسازي در نمايشگاه بين المللي اتوكام 2019 با ارائه خدمات متنوع مبتني بر فناوري اطلاعات مورد استقبال و بازديد استاندار اصفهان، مديران ارشد استاني، نمايندگان مجلس و جمعي از معاونين و روساي ادارات و كارشناسان اداره كل راه شهرسازي استان اصفهان قرار گرفت.
 

 
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی
وارد نمودن کد