| 31 شهريور 1399
En | 
زمان تکمیل ثبت نام و مدارک متقاضیان مسکن ملی تا پایان شهریور تمدید شد.

 زمان تکمیل ثبت نام و مدارک متقاضیان مسکن ملی تا پایان شهریور تمدید شد.

معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان ثبت نام شده طرح اقدام ملی مسکن تا پایان شهریور برای تکمیل اطلاعات خود فرصت دارند.
يکشنبه، 23 شهريور 1399 | امتیاز: Article Rating

متقاضیان مسکن ملی بخوانند؛
زمان تکمیل ثبت نام و مدارک متقاضیان مسکن ملی تا پایان شهریور تمدید شد.
معاون  مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان ثبت نام شده طرح اقدام ملی مسکن تا پایان شهریور برای تکمیل اطلاعات خود فرصت دارند.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، ایمان طاهر معاون مسکن و ساختمان این اداره کل با اعلام این خبر گفت: متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان اصفهان در شهرهای با جمعیت بیشتر و کمتر از ۱۰۰ هزار نفر، جهت تکمیل پرونده به دفاتر پیشخوان شهرمحل سکونت خود مراجعه کنند.
وی افزود: تکمیل ثبت نام برای طرح اقدام ملی در این شهرها طی تفاهم‌نامه‌ با دفاتر پیشخوان در حال انجام است.
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: به منظور رعایت پروتکل‎های بهداشتی برای تمامی ثبت‌نام کنندگان از طریق این دفاتر پیامکی ارسال شد و تاریخ مراجعه حضوری به آنان اطلاع‌رسانی شده است.
وی با بیان اینکه پس از تکمیل مدارک، پرونده به اداره کل راه و شهرسازی استان ارسال می‌شود گفت؛ افرادی که مورد تایید سامانه قرار گرفتند به بانک مسکن معرفی شده و مبلغ واریزی از طریق بانک به آنان اطلاع داده می‌شود.
طاهربا اشاره به تمدید مهلت تکمیل ثبت نام و مدارک متقاضیان مسکن ملی تا پایان شهریور ماه خاطرنشان کرد؛ متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید استان جهت تکمیل پرونده بایستی به شرکت عمران شهرهای جدید مراجعه نمایند.

تصاویر
  • زمان تکمیل ثبت نام و مدارک متقاضیان مسکن ملی تا پایان شهریور تمدید شد.
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها