| 20 اردیبهشت 1400
En | 
انتخاب اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان اصفهان

 انتخاب اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان اصفهان

چهارشنبه، 08 اردیبهشت 1400 | امتیاز: Article Rating

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد:

انتخاب اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان اصفهان

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام کرد: مطابق با نظام‌نامه نهمین دوره انتخابات هیات‌مدیره‌ سازمان‌های نظام‌مهندسی ساختمان استان‌های سراسر کشور، امروز اعضای هفت نفره هیات اجرایی این انتخابات در استان اصفهان مشخص شدند.

در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (اصفهان)، علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: در راستای اجرای ماده 62 آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، نشست تعیین اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی، ظهر امروز در محل این اداره كل برگزار و پس از رای گیری اعضای آن انتخاب شدند.

وی بیان داشت: از زمان ابلاغ نظام نامه این انتخابات از سوی وزارت راه و شهرسازی که برگرفته از مفاد قانون نظام‌مهندسی مصوب سال ۱۳۷۴ است، باهدف برگزاری هر چه مطلوب‌تر انتخابات در استان اصفهان، برنامه اجرائی اعلام و هماهنگی لازم بعمل آمده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با بیان اینکه این اداره کل عهده‌دار نظارت بر انتخابات هیات‌مدیره‌ سازمان‌ نظام‌مهندسی ساختمان استان است ابراز کرد: با انجام فرآیند انتخاب هیات اجرایی، اعضای هفت نفره واجد شرایط این هیات، انتخاب شدند و مراحل اجرایی مطابق با قوانین و ضوابط در دست اقدام است.

وی توضیح داد: هیات اجرایی منتخب، برگزاری انتخابات زیر نظر دستگاه نظارت استان را به عهده دارد و کلیه اقدامات و تشریفات مرتبط با نهمین دوره انتخابات را بر اساس ضوابط قانونی یادشده پیگیری می‌کند.

قاری‌قرآن اذعان داشت: براساس نظام نامه سالجاری، زمان انتخابات نهمین دوره در اختیار استان‌ها قراردارد و در بازه زمانی پانزدهم تا بیست و دوم مردادماه است. همچنین با توجه به ظرفیت‌های زیرساختی در استان‌ها، رأی‌گیری انتخابات به بهترین و سالم‌ترین روش ممکن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه هیات اجرایی نقش موثری در فرایند ثبت‌نام‌ها و برگزاری انتخابات دارند عنوان کرد: در انتخاب این اعضا سعی شد تا ترکیبی از افراد با سابقه در نظر گرفته شود تا به لطف خدا نتیجه و برآیند مطلوبی حاصل شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خطاب به مهندسان این استان گفت: با حضور در انتخابات و انتخابی درست می‌توانید در عملکرد و نوع فعالیت‌های سازمان‌ نظام مهندسی ساختمان تأثیرگذار باشید و بدون شک این مهم در بحث ساخت و سازهای استاندارد و در نتیجه آسایش مردم عزیز استان تاثیر مستقیم خواهد داشت.

تصاویر
  • انتخاب اعضای هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان اصفهان
ثبت امتیاز
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجو

برچسب ها